Ponieważ przez lata gromadziłam i skrupulatnie chomikowałam kosmetyki wszelkiej maści, jeszcze więcej nawiozłam z wakacyjnej pracy w hotelu, trochę je napoczynałam i siup do szafki (potem była kolejna szafka, a skończyło się na dwóch kartonach), postanowiłam pozbyć się tego wszystkiego, a ma mi w tym pomóc Projekt Denko. Zasady są bardzo proste: używam tylko jeden kosmetyk danego rodzaju, aż się skończy, nie kilka na raz. Zasada nr 2: kompletny zakaz zakupu kosmetyków, kiedy x-naście podobnych czeka na zużycie od x lat. Rezultaty, ile denek udało mi się osiągnąć w danym miesiącu będę wam przedstawiała na blogu, a poniżej lista wszystkiego, co czeka na zużycie i która ma mnie motywować i trzymać z dala od sklepów ;-)
Zaznaczone na różowo - aktualnie używam do całkowitego zużycia.
Oczyszczanie twarzy:
Avene, Cleanance, Woda oczyszczająca 400 ml
BB kremy:
Holika Holika, Petit BB Clearing
Skin 79, Orange
NUXE, Body, Kremowy peeling pod prysznic
Ciało:
Alverde, Körperbutter Blutorange Holunderblüte
Ręce:
Nuxe, Krem do rąk i paznokci
Nuxe, Krem do rąk i paznokci
Poza tym mnóstwo próbek, cel: zużywać przynajmniej 10 miesięcznie.
Brak komentarzy :
Prześlij komentarz